Jak wyszczuplić kobiece ciało poprzez dobrze dobraną garderobę?

Nadwaga, zwłaszcza pośród pań, w żadnym razie nie jest czymś dobrym – przecież niemalże każda kobieta pragnie wyglądać w bardzo korzystny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby skrywanie swojej prawdziwej wagi przy pomocy odzieży nie miało nigdy miejsca, w końcu lepsza opcja to wzięcie się nareszcie za swoją osobę, zgubienie zbędnych kilogramów, lecz wiadoma kwestia, że nie za każdym razem jest to realne. I właśnie dlatego jak najbardziej warto ubierać się w taki sposób, aby nie było widać tłuszczyku na udach, dużej pupy bądź wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Najważniejsza rzecz to luźne ubrania, które nie przylegają do naszego ciała. Przeróżne obcisłe bluzki lub spódnice wyglądają seksownie, ale tylko wtedy, kiedy sylwetka jest bez zarzutu. Naturalnie istnieje sporo kobiet bez żadnych kompleksów, które ubierają się tak jak chcą, ale w tej chwili trzeba się skupiać na takich paniach, które może nie mają kompleksów, co po prostu nie chcą wszystkiego odkrywać. A więc na pewien czas schowajmy głęboko w szafie obcisłe ubrania, ponieważ nie będą raczej nam potrzebne w najbliższym czasie.

Różnokolorowe ubrania to również świetny pomysł. Bo co jak co, lecz brązowa spódnica, czarne buty oraz przykładowo biała bluzka zdecydowanie nie są odpowiednią kombinacją, ponieważ najzwyczajniej powodują w każdym przypadku nieinteresujący skutek. Tzn. wyglądamy dużo grubiej niźli jest to w realnym świecie. W przypadku obuwia nie liczy się kolor, a po prostu obcas. Czyli warto unikać sandałów, obuwia na niskiej podeszwie – zabierają nam niejako centymetry, to na dodatek znacząco pogrubiają. Dużo bardziej wskazane są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
w naszym przypadku buty z obcasem.

Comments are closed.