Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to zabiegi bazujące na naciskaniu określonych miejsc na stopach. U panów należy naciskać na receptory zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i stanowczo uciskać pięty. Badanie można zapoczątkować od ledwo wyczuwalnych muśnięć i stopniowo zwiększać moc ucisku. Każdą piętę należy badać przez nie więcej niż 5 minut.
Panie bardziej reagują na naciskanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie łóżkowych zabaw. Kobiety mogą się zrewanżować masowaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki prostym masażom życie łóżkowe viagra bez receptymoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może ciekawie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania określonych punktów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, które punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra

Comments are closed.