Przyczyny niepełnej potencji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy ze wzwodem są intymnym problemem. W końcu potencja dla wielu jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, że mężczyźni nie tylko nie pragną (nie umieją) rozmawiać o tym problemie, ale jeszcze sami nie uznają go za rzeczywistość. Zaburzenia wzwodu to ogromny sprawdzian dla każdego mężczyzny. Mimo to mężczyźni muszą wiedzieć, że są to zaburzenia wyleczalne. Wystarczy przełamać opór i odwiedzić lekarza. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Problemy z potencją, zaburzenia ejakulacji to dość powtarzające się dolegliwości. Dotyczą około 10 procent męskiej części społeczeństwa. Problem narasta, bo zwiększają się czynniki powodujące problem z erekcją. Odnotowuje się rosnącą ilość zachorowań na
cialis cukrzycę, dolegliwości układu sercowego oraz choroby depresyjne. Zaburzenia erekcji mogą dotyczyć kochanków w każdym wieku. Przeróżne mogą być przyczyny zachorowań.

U młodych mężczyzn, tj. przed trzydziestką zaburzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn starszych zaburzenia mogą być wynikiem niektórych dolegliwości. Nieprawidłowa erekcja albo jej brak mogą być spowodowane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis

Comments are closed.