Skąd się biorą problemy z erekcją?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot z erekcją pojawia się raz na 5 stosunków, tym samym można założyć, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego faceta. Jak wiadomo przyczyny niewystępowania erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku kochanków w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Erekcja pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, dochodzi do wzwodu. Problem ze wzwodem ma miejsce, kiedy wzwód nie następuje wcale albo nie utrzymuje się na tyle długo, aby można było odbyć zwykły stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie z erekcją, kiedy zaburzenie następuje minimum w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez dłuższy czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze powody kłopotów z potencją.
1.Stres i brak wypoczynku. W sytuacji, gdy spędzamy większość dnia w pracy i żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły ani humoru na zbliżenia. Należy w takich przypadkach zatroszczyć się o minimalizowanie sytuacji stresowych, relaks cialis tanio i właściwe podejście do pracy.
2.Zaburzenia naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają powstawać blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez żyły z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub zaburzoną potencję.
3.Nikotyna. Z analiz wykonanych przez specjalistów dokładnie wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 badanych prowadzi do impotencji. Prócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a dodatkowo ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie levitra

Comments are closed.