Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Eksperymenty dowodzą, iż faceci, którzy pokonują pieszo codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu cialis do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zatykanie się żył jest jedną z głównych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być w erekcji jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby spowodować zauważalną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak niezmiernie aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim razie o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lenia.

Dobrze się wysypiaj

Po stosunku twój penis jest przeważnie wyczerpany. Musi odpocząć. Toteż bardzo ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas zdrowego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój członek jest tania kamagra zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” w czasie snu. Tak więc dla mocnej i zdrowej erekcji, zdrowy oraz długi sen jest niesłychanie ważny.

Comments are closed.