Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co niweluje chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co trudności z erekcją albo impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na obniżone libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u facetów może być następstwem bardzo rozmaitych powodów, które zawierają zarówno problemy fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to przeważnie choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo działania uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm i problemy w związku. Niskie
kamagra w zelu libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań powiązanych z traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowa atmosfera

Większość mężczyzn przeżywa stres za sprawą trudów w pracy albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm człowieka ma naturalną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają zachęcać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu słownej reprymendy od szefa zacząć go bić albo uciekać, skutkiem tego przeważnie dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez dłuższy czas trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swoich nerwów, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich tani cialis
jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.

Comments are closed.