Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie ubiegła w sum zaspokojona? Kobiety wymagają wiele czasu, by odczuć kompletną zabawa z stosunku oraz uczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, że co nie problem, co jedyny wiesz, iż nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się to przeważnie, ona może w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks robi się być środkiem do właściwego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele istnieje sposób, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze bliską żoną w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawie.

Formuła Climax Control może zdarzyć, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać sex aniżeli przed przystąpieniem kuracji. Ten możliwy czas jest okazję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał nadzieję kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Obecnie nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

climax control

Derminaks

Fem max

Comments are closed.