Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj kompletną sprawność dzięki innowacyjnej formule!

Suplement diety Flexin 500 podawany jest na ból stawów.

Ma postać tabletek. Preparat ten działa odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo i wynosi robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na koniec codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność ciągnięcia się plus jest promowany osobom, które planują mało ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok życia i chcą ochrony stawów, doznały urazu stawów i dalej prowadzi im żałuj, uprawiają sport i co za tym idzie ich stawy są nadmiernie obciążone oraz chcą regeneracji.

W magazynie preparatu Flexin 500 spotykają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 okazuje się z żelatyny oraz wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno pracować się tak, jak poradził lekarz lub zgodnie z danymi dostępnymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w rytmu dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane dużą ilością wody.

Przeciwwskazania:

Przed użyciem preparatu należy zapoznać się z historią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na wszystek składnik suplementu. Flexin 500 należy przechowywać w polu niedostępnym dla niemowląt. Przed przyjęciem należy zbadać datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do spożycia w rytmu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą stanowić kojarzone jako substytut zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin500

gojiBerry-500

Comments are closed.