Follixin – niewątpliwy gigant pośród środków na włosy! Wypróbuj juz dzisiaj!

Łysienie jest przedmiotem wielu ludzi, nie chociaż w starszym wieku. Czasami problem z siłą włosów pojawia się i u osób oraz doskonale nie są to jednostkowe przypadki. Follixin jest suplementem diety przeznaczonym przede wszystkim dla mężczyzn, a nie posiada żadnych przeciwwskazań mówiących, iż nie mogą z niego brać także kobiety. Jego skład został właściwie dobrany, że robi na organizm holistycznie poprzez zmienianie sposobu bycia kilku procesów, co łącznie przekłada się nie jedynie na samą ochronę przed wypadaniem włosów, lecz i zdecydowanie poprawia jakość włosów. 

Przyczyny wypadania włosów zwalczane przez Follixin

Najważniejszą przyczyną wypadania włosów jest wiek. Z postępem lat procesy metaboliczne przebiegające w postaci głowy zatrzymują się coraz mniej funkcjonalne, przez co system nie radzi sobie z prawidłowym odżywianiem cebulek włosowych. Naturalną konsekwencja takiego stanu myśli jest najpierw osłabianie się włosów, utrata przez nie połysku i łamliwość, co w małym czasie przekształca się po nisku w wypadanie włosów. Proces z okresem działa i w miejsce traconych włosów nowe włosy stoją w dużo mniejszym rozmiarze. Owłosienie głowy staje się najpierw rzadkie, potem niepełne, a na boku zostajemy bez włosów a nie ma już powrotu do okresu przed początkiem łysienia. 

Follixin oparty jest o własne wyciągi roślinne oraz system witamin, wpływających korzystnie na włosy.

BioactiveHairRegrowth Blend; sok ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych; wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica); hydrolizowany kolagen; l-cysteina; kwas askorbinowy( witamina C); cynk; witamina E; niacyna; kwas pantotenowy; witamina B6; witamina B2; witamina B1miedź; kwas foliowy; biotyna; witamina B12

Jak większość suplementów diety, Follixin należy przyjmować bezpośrednio przed posiłkiem, a właściwie w jego trakcie. Spożycie sporej miar płynów już po połknięciu pigułki stanowi niezmiernie wartościowe.

W codziennej kuracji należy stosować dwie pigułki dziennie przy rozmaitych posiłkach. Najlepiej po jednej przy kolacji a przy śniadaniu. Pierwsze efekty kuracji można zaobserwować po jakiś 3 tygodniach z przyjęcia pierwszej tabletki. Używanie większych dawce środka nie stanowi w bycie zwiększyć aktywności suplementu.

Flexin500

gojiBerry-500

flexin 500

Comments are closed.