Moda która nas otacza

Nadwaga, szczególnie pośród kobiet, nigdy nie jest czymś dobrym – przecież praktycznie każda z kobiet chce prezentować się w bardzo atrakcyjny sposób. Byłoby najlepiej, gdyby zakrywanie wagi przy pomocy odzieży nie miało w żadnym wypadku miejsca, przecież lepsza możliwość to wzięcie się wreszcie za swoją osobę, zgubienie niepotrzebnych kilogramów, lecz to chyba coś typowego, że nie w każdym przypadku jest to możliwe. Dlatego też jak najbardziej należy ubierać się tak, aby nie było widać tłuszczyku na nogach, dużych pośladków lub wypukłych bioder.
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Najistotniejsza kwestia to luźne ubrania, które nie przylegają do określonych części ciała. Przeróżne obcisłe bluzki lub spódnice prezentują się naprawdę seksownie, lecz wyłącznie wtedy, kiedy sylwetka jest zbliżona do ideału. Naturalnie jest wiele kobiet bez niepotrzebnych kompleksów, które ubierają się tak jak pragną, lecz tutaj trzeba się skupiać na takich kobietach, które być może nie tyle mają kompleksy, co po prostu nie chciałyby wszystkiego odkrywać. Czyli na jakiś czas warto schować bardzo głęboko w szafie obcisłe ubrania, bo nie będą raczej nam do czegokolwiek potrzebne w najbliższych tygodniach.

Wielokolorowe ubrania to również zły pomysł. Bo co jak co, lecz brązowa spódnica, czarne buty oraz przykładowo biała bluzka autentycznie nie są właściwą kombinacją, ponieważ po prostu powodują we wszystkich przypadkach nieciekawy efekt. To znaczy prezentujemy się sporo grubiej niźli jest to w realnym świecie. W przypadku obuwia nie liczy się tyle kolor, co po prostu obcas. Czyli unikajmy sandałów, butów na niskiej podeszwie – nie dość, że zabierają nam wzrost, to na dodatek znacznie pogrubiają. Dużo bardziej odpowiednie są http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html w naszym przypadku buty na obcasie.

Comments are closed.