Untoxin – Czujesz się ciągle wykończony i niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w skórze kapsułek. Efekt ten przeznaczony jest do korzystania w stanach prania i detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie prawdopodobnie być wynikiem stosowania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Odkłada się to na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W efekcie przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji miękkiej oraz ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przenosi się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Tabletki należy brać w trakcie czy po posiłku, popijając niezliczoną liczbą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można określić zaraz po siedmiu dniach z przygotowania jego przyjmowania. 

Należy wspominać o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na jakiś jego element.

Suplementy diety winnym być gromadzone w temperaturze pokojowej w twórz naturalny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed słońcem oraz realizowaniem wilgoci. Produkt dedykowany jest dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie pewno stanowić podawany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax promocja

Follixin tanio

Comments are closed.