Untoxin – Oczyść swój orgranizm oraz poczuj się znacznie lepiej! Obecnie jest to niesamowicie łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w stron pigułek. Efekt ten określony jest do wdrażania w stopniach prania i detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie potrafi być skutkiem stosowania niewłaściwej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przenosi się zatem na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie tabletek może sprzyjać redukcji masy ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji łatwej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co przesuwa się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z wyników żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie pigułki. Tabletki należy korzystać w trakcie czyli po posiłku, popijając ogromną częścią wody. 

Doskonałe wyniki stosowania preparatu Untoxin można określić tylko po siedmiu dniach z zaczęcia jego odczuwania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do przyjmowania preparatu Untoxin jest alergia na którykolwiek jego składnik.

Suplementy diety powinny stanowić wychowywane w temperaturze pokojowej w postępowanie ważny dla małych dzieci. Chronić przed promieniowaniem oraz wykonywaniem wilgoci. Wyrób dedykowany stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie że stanowić przydatny jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoksin

Acai BerryExtreme

African-Mango

Comments are closed.